fbpx

Ölçülerin ötesinde bir güzellik tanımı:

Full Figure

Full Figure, ölçülerin dışında, kalıpların ve zamanın çok ötesinde bir stile sahip olanlar için geçtiğimiz Nisan ayında Nişantaşı’nda açıldı.

Kendine güvenen, şehirli, dinamik bir hayat sahip, günümüz değerlerinin ötesinde hareket edebilen kadınlara hitap eden Full Figure, atelier hizmeti ile de farklılık yaratıyor.

Moda dünyasının genel yaklaşımıyla yakın zamana kadar göz ardı edilen 40 beden ve üzeri kadınların, ruhlarını özgürce yansıtabilecekleri yepyeni bir koleksiyona imza atan Full Figure, renk kullanımındaki cesur yaklaşımı, kumaş ve detaylardaki titizliğiyle kısa zamanda beğeni topladı.

Hitap edilen kitlenin günlük hayatını kolaylaştıracak, kendilerini mutlu, rahat ve şık hissetmelerini sağlayacak tasarımlara imza atan Full Figure, işçilik, kumaş ve aksesuar kalitesi ile de farklı ve taze bir soluk getiriyor.

2018 Sonbahar-Kış koleksiyonunda markanın şıklık ve rahatlığı dengeleyen kodları ön plana çıkarıldı. Işıl ışıl ipek kadife takımlar, klasik görünümünün yanında bir o kadar modern olan likralı ipek bluzlar, payetli etekler, leopar ve yılan desenli şifon elbise/etek ve bluzlar bu sezonun öne çıkan parçalarını oluşturuyor. Kumaşları ve kalıpları ile benzersiz bir rahatlık sunan pantolonlar ile kaşmir ve yün paltolar da kış mevsimini şıklık ve zarafetle karşılamak isteyenler için ideal. Zamansız bir klasik olan siyahın yanı sıra sezonun öne çıkan cesur renkleride koleksiyonda sıkça kullanıldı.